SafeDelete (1.0.70) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: disabled
bs: onemogućeno

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Error
bs: Greška

en: Node
bs: Nod
