SafeDelete (1.0.70) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: disabled
sk: vypnuté

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Error
sk: Chyba

en: Node
sk: Uzol

en: About
sk: Informácie o

en: Maintenance
sk: Údržba

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Uses
sk: Používa

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
