SafeDelete (1.0.71) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: - None -
af: - Geen -

en: Error
af: Fout

en: Node
af: Mode
