SafeDelete (1.0.71) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: disabled
bg: деактивиран

en: - None -
bg: - Не -

en: Error
bg: Грешка

en: Node
bg: Материал
