SafeDelete (1.0.71) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Type
mg: Karazana

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Node
mg: Fehy
