SafeDelete (1.0.72) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Error
et: Viga

en: Node
et: Postitus

en: Published
et: Avaldatud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: About
et: Programmist

en: Bundle
et: kogum

en: Uses
et: Kasutab
