SafeDelete (1.0.72) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Error
nl: Fout

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: About
nl: Over

en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: Bundle
nl: Bundel

en: Uses
nl: Gebruikt

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
