SafeDelete (1.0.72) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Link
sl: Povezava

en: Error
sl: Napaka

en: Node
sl: Vozlišče

en: Published
sl: Objavljeno

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
