SafeDelete (1.0.73) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Link
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Error
be: Памылка

en: Node
be: Вузел

en: Published
be: Апублікавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор

en: Uses
be: Выкарыстанне
