SafeDelete (1.0.73) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
