SafeDelete (1.0.73) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
