SafeDelete (1.0.73) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Link
hi: कड़ी

en: ID
hi: आईडी

en: Error
hi: त्रुटि

en: Node
hi: नोड

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: About
hi: के बारे में

en: Bundle
hi: पोटली

en: Uses
hi: उपयोग
