SafeDelete (1.0.73) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Link
hr: Poveznica

en: Error
hr: Greška

en: Published
hr: Objavljeno

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
