SafeDelete (1.0.73) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
