SafeDelete (1.0.74) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Link
ar: رابط

en: ID
ar: المعرف ID

en: Error
ar: خطأ

en: Node
ar: العقدة

en: Published
ar: منشور

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Uses
ar: الاستخدامات
