SafeDelete (1.0.74) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Link
ca: Enllaç

en: Published
ca: Publicat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: About
ca: Detalls

en: Maintenance
ca: Manteniment

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Uses
ca: Usos

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
