SafeDelete (1.0.74) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Link
hu: Hivatkozás

en: ID
hu: Azonosító

en: Error
hu: Hiba

en: Node
hu: Tartalom

en: Published
hu: Közzétéve

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: About
hu: Leírás

en: Maintenance
hu: Karbantartás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Uses
hu: Használat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
