SafeDelete (1.0.74) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Link
km: តំណ

en: Error
km: កំហុស

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
