SafeDelete (1.0.74) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Link
lv: Saite

en: Error
lv: Kļūda

en: Node
lv: Mezgls

en: Published
lv: Publicēts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: About
lv: Par

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Uses
lv: Lieto
