SafeDelete (1.0.74) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Node
ml: നോഡ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
