SafeDelete (1.0.74) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Link
ta: சுட்டி

en: Error
ta: பிழை

en: Node
ta: கணு

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: About
ta: பற்றி

en: Bundle
ta: பொதி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
