SafeDelete (1.0.75) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Link
ast: Enllaz

en: Error
ast: Fallu

en: Node
ast: Noyu

en: Published
ast: Espublizáu
