SafeDelete (1.0.75) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Error
el: Σφάλμα

en: Node
el: Κόμβος

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: About
el: Περί

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Uses
el: Χρήσεις
