SafeDelete (1.0.75) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Link
eu: Esteka

en: ID
eu: IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Node
eu: Nodoa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
