SafeDelete (1.0.75) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Type
he: סוג

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Link
he: קישור

en: Error
he: שגיאה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: About
he: אודות

en: Maintenance
he: תחזוקה

en: Bundle
he: חבילה

en: Uses
he: שימושים
