SafeDelete (1.0.75) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Link
mr: दुवा

en: ID
mr: आय डी

en: Error
mr: तृटी

en: Node
mr: शाखा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Bundle
mr: बंडल
