SafeDelete (1.0.75) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Error
my: အမှား

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: About
my: အကြောင်း
