SafeDelete (1.0.75) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Link
ru: Ссылка

en: Error
ru: Ошибка

en: Node
ru: Материал

en: Published
ru: Опубликовано

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: About
ru: Информация

en: Maintenance
ru: Техническое обслуживание

en: Bundle
ru: Набор

en: Uses
ru: Использование

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
