SafeDelete (1.0.75) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Link
sq: Lidhje

en: Error
sq: Gabim

en: Node
sq: Nyjë

en: Published
sq: Publikuar

en: About
sq: Informacione
