SafeDelete (1.0.76) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Link
af: Skakel

en: Error
af: Fout

en: Node
af: Mode

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
