SafeDelete (1.0.76) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Error
da: Fejl

en: Node
da: Indholdselement

en: Published
da: Udgivet

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
