SafeDelete (1.0.76) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Link
fa: پیوند

en: ID
fa: شناسه

en: Error
fa: خطا

en: Node
fa: محتوا

en: Published
fa: منتشر شده

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: About
fa: درباره

en: Maintenance
fa: تعمیر و نگهداری

en: Bundle
fa: بسته

en: Uses
fa: استفاده‌ها
