SafeDelete (1.0.76) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Link
fi: Linkki

en: Error
fi: Virhe

en: Published
fi: Julkaistu

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: About
fi: Tietoja

en: Bundle
fi: Paketti

en: Uses
fi: Käyttää

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
