SafeDelete (1.0.76) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Error
fil: Mali

en: Published
fil: Inilathala
