SafeDelete (1.0.76) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Error
kk: Қате

en: Node
kk: Түйін

en: Published
kk: Жарияланған
