SafeDelete (1.0.76) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Link
oc: Ligam

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Node
oc: Nosèl

en: Published
oc: Publicat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: About
oc: A prepaus

en: Bundle
oc: Paquet

en: Uses
oc: Usatges

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
