SafeDelete (1.0.76) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Bundle
sr: Пакет
