SafeDelete (1.0.76) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Link
tr: Bağlantı

en: Error
tr: Hata

en: Node
tr: Düğüm

en: Published
tr: Yayında

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: About
tr: Hakkında

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Uses
tr: Kullanım
