SafeDelete (1.0.78) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Link
eo: Ligilo

en: ID
eo: Identigilo

en: Error
eo: Eraro

en: Node
eo: Nodo

en: Published
eo: Publikigita

en: Bundle
eo: Fasko
