SafeDelete (1.0.78) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Link
gl: Ligazón

en: Error
gl: Erro

en: Node
gl: Nodo

en: Published
gl: Publicado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: About
gl: Información

en: Bundle
gl: Paquete

en: Uses
gl: Usos
