SafeDelete (1.0.78) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Link
is: Hlekkur

en: ID
is: Kenni

en: Error
is: Villa

en: Node
is: Nóða

en: Published
is: Birt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: About
is: Um
