SafeDelete (1.0.78) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Type
pt: Tipo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Link
pt: Ligação

en: Error
pt: Erro

en: Node
pt: Nó

en: Published
pt: Publicado

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args
