SafeDelete (1.0.79) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Link
bg: Линк

en: Error
bg: Грешка

en: Node
bg: Материал

en: Published
bg: Публикувано
