SafeDelete (1.0.79) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
