SafeDelete (1.0.79) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Link
es: Enlace

en: Node
es: Nodo

en: Published
es: Publicado

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: About
es: Acerca de

en: Maintenance
es: Mantenimiento

en: Bundle
es: Paquete

en: Uses
es: Usos

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
