SafeDelete (1.0.79) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
