SafeDelete (1.0.79) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Link
te: లింకు

en: Error
te: సమస్య

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
