SafeDelete (1.0.79) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Link
th: ลิงค์

en: ID
th: ไอดี

en: Error
th: ผิดพลาด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Uses
th: ใช้
