SafeDelete (1.0.80) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Link
ku: بەستەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Node
ku: گرێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
