SafeDelete (1.0.80) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Link
uk: Посилання

en: Error
uk: Помилка

en: Node
uk: Матеріал

en: Published
uk: Опубліковано

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: About
uk: Про модуль

en: Maintenance
uk: Обслуговування

en: Bundle
uk: Пакет

en: Uses
uk: Використання

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
